Tapety – idealne do pokoju nastolatków

Obecnie na rynku jest tak ogromny wybór różnego rodzaju dodatków, farb i tapet, że czasami nie wiadomo, na co się zdecydować, aby pokój wyglądał ciekawie, niebanalnie i nieszablonowo.

Fototapety dla młodzieży – ciekawe motywy w rozsądnej cenie

Wszystko zależy od tego, czy urządzamy pokój chłopca czy dziewczyny. Fototapety z motywem graffiti doskonale sprawdzą się w pokoju nastolatka, która uwielbia słuchać muzyki i bliska jest mu kultura rapu czy hip hopu. Ponadto za pomocą takich tapet można wyczarować naprawdę fantastyczne aranżacje, bawiąc się ich przeznaczeniem oraz nadając im zupełnie nowego życia. Taką tapetą można obkleić jedną ścianę, najlepiej główną od wejścia, aby wzór od razu rzucał się w oczy i przyciągał uwagę wchodzących gości. Ponadto tapetą można również obkleić regał z książkami, aby stanowił on spójną całość ze ścianą (www.fototapeta24.pl/galeria.php?id=66).

Gdzie najlepiej kupić tapety?

Tapety o różnych wzorach i kolorach można zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i specjalistycznych sklepach internetowych, które zajmują się również tworzeniem wzorów na życzenie klienta. Można także pokusić się wielkoformatowy wydruk ulubionego zdjęcia.

Hip-hop