Jakie fototapety do pokoju chłopca?

Urządzenie pokoju chłopca to dla rodziców duże wyzwanie. Przestrzeń, w wielu przypadkach niewielka, musi zostać zaaranżowana w ten sposób, żeby znalazło się w niej miejsce do pracy i wypoczynku. Projektując nowy pokój dla syna, nie należy jednak zapominać o dekoracjach – doskonałym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego będzie oryginalna fototapeta.

Pokój chłopca – dlaczego fototapeta?

W przypadku pokoju dziecięcego należy bardzo rozważnie podchodzić do dekoracji. Najlepiej, żeby te były praktyczne – unikajmy przedmiotów, które mają jedynie funkcję dekoracyjną i niepotrzebnie gromadzą kurz, do niczego nie służąc. Zamiast wielu drobnych elementów, które będą generować bałagan, postawmy raczej na ciekawe plakaty albo fototapetę. Umieszczony na całej ścianie obraz zrobi na dziecku wielkie wrażenie i nada pomieszczeniu charakteru (przykłady www.fototapeta24.pl/galeria.php?id=65).

Jakie fototapety do pokoju chłopca?

Każde dziecko będzie zachwycone, jeśli podczas urządzania jego pokoju weźmiemy pod uwagę zainteresowania i gust malucha. Wybierając fototapety do pokoju chłopca, postawmy na motywy, które lubi nasz syn: może będą to piłka nożna, dinozaury albo astronauci? Dobrym pomysłem jest także wykorzystanie wizerunków ulubionych bajkowych bohaterów chłopca.

volkswagen